قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > پروژه هایپرلوپ دوباره شروع به کار کرد-اخبار IT

پروژه هایپرلوپ دوباره شروع به کار کرد-اخبار IT

[ad_1]

 پروژه هایپرلوپ دوباره شروع به کار کرد اخبار IT

 طبق گزارش TechCrunch ، شکایت قضایی Brogan BamBrogan یکی از بنیان گذاران و چندین کارمند سابق شرکت حمل و نقل سریع  Hyperlopp One ، حل و فصل شد و خاتمه یافت.

 BamBrogan ، David Pendergast ، William Mulholland و Knut Sauer ، تابستان امسال، شکایتی علیه موسسان و سرمایه داران این شرکت ثبت کردند و ادعا کردند ، تکنولوژی اشتراکی ساخته شده توسط تیم این شرکت،  تحت کنترل کامل این سرمایه داران به گفته وی ” بی کفایت” وسواستفاده توسط آنها قرار گرفته است.

هیچ کس از طرفین این پرونده، جزئیات را منتشر نکرد اما طبق گفته وکیل Bambrogan ، ظاهرا این پرونده شکایت حل شده است:

“موکلان من عنوان کرده‌اند که خوشبختانه در مورد اختلاف به وجود آمده به توافق رسیدند ودر آینده طرح‌های برنامه ریزی شده طبق روال عادی انجام خواهد پذیرفت.”

BamBrogan  و دیگر شاکیان این پرونده ، سرمایه گزار و یکی از موسسان شرکت  یعنی شروین پیشه ور ، به همراه مدیر عامل این شرکت  Joe Lonsdale و برادرش افشین پیشه ور را متهم کردند که از نتیجه زحمات شاکیان برای گسترش محبوبیت برند شخصی خود سوااستفاده کرده‌اند. همچنین Bambrogan ادعا کرده است که پیشه ور  وی را با قرار دادن یک طناب به روی میز کارش، تهدید کرده است. 

متهمان این پرونده در مقابل، درخواست 250 میلیون دلار غرامت کردند و ادعا داشتند که کارمندان سابق این شرکت با توطئه و دسیسه قصد داشتند که زحمات تیم را زیر سوال ببرند .

در هر صورت امروز اعلام شد تمام اختلافات طرفین حل و فصل شده و برنامه های Hyperloop One  طبق روال همیشگی ادامه پیدا خواهد کرد.

 

هایپرلوپ
با حل و فصل شدن شکایت‌های قضایی
آی تی ایران
[ad_2] پروژه هایپرلوپ دوباره شروع به کار کرد

کپی رایت:
منبع مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *