قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > پارکینگ‌های پیشرفته مخصوص سگ ها-اخبار IT

پارکینگ‌های پیشرفته مخصوص سگ ها-اخبار IT

[ad_1]

 پارکینگ‌های پیشرفته مخصوص سگ ها اخبار IT

عرضه Dog Parker یا پارکینگ مخصوص سگ ، نگهداری از این موجوادات شیرین را برای شهرنشینان آمریکایی یک پله آسان‌تر کرد. 

در شهرهایی مانند نیویورک بیشتر شهروندان خودروی شخصی ندارند و پیاده رفت و آمد می کنند ، و علاوه براین سگ‌ها اجازه ندارند همه جا وارد شوند که همین مسئله رفت و آمد با سگ‌ها را کمی مشکل می‌کند. به همبن دلیل صاحب یک سگ یا باید حیوان خانگی خود را بیرون از مکان مورد نطر با زنجیر ببندد و امیدوار باشد کسی آن را ندزدد و یا سگ خود را در خانه بگذارد.

Dog Parker وسیله امنی برای مستقر شدن سگ ‌های خانگی است و زمانی که با اپلیکیشن به خصوص خود مرتبط باشد به اینترنت متصل می‌شود که از این طریق صاحب سگ می‌تواند سگ خود را وب‌کم مشاهده کند و یا قفل حرکتی دستگاه را باز و بسته کند. این دستگاه همچنینن به سیستم تهویه مکانیزه و کنترل‌گر درجه هوای داخلی است..

شخص می تواند با  کمک از Dog Parker، جای حیوان را از قبل مقابل یک کافی شاپ ، رستوران  فروشگاه  تعیین کند و علاوه بر رسیدن به کارهای روزمره ، سگ خود را نیز تنها در خانه رها نکند. داخل کابین دستگاه، حیوان جای کافی برای استراحت دارد و علاوه بر این صاحب سگ هم دیگر نگران امنیت حیوان عزیز خود نیست.

البته این محصول فعلا در مرحله بتا قرار دارد و فقط در 9 نقطه از بروکلین به صورت آزمایشی نصب شده است که قرار است تا اخر این هفته به تعداد صد عدد برسد.

صاحبان سگ می‌توانند با  پرداخت 25 دلار سالیانه ، مشتری ثابت این دستگاه باشند و یا با پرداخت 0.20 دلار در ازای هر دقیقه از این وسیله برای کوتاه مدت بهره ببرند.

پارکینگ مخصوص سگ
جای سگ
محل نگهداری سگ
پارگینگ سگ
آی تی ایران
[ad_2] پارکینگ‌های پیشرفته مخصوص سگ ها

کپی رایت:
منبع مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *