سه‌شنبه , 29 سپتامبر 2020
قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > پارکینگ‌های پیشرفته مخصوص سگ ها-اخبار IT

پارکینگ‌های پیشرفته مخصوص سگ ها-اخبار IT

 پارکینگ‌های پیشرفته مخصوص سگ ها اخبار IT

عرضه Dog Parker یا پارکینگ مخصوص سگ ، نگهداری از این موجوادات شیرین را برای شهرنشینان آمریکایی یک پله آسان‌تر کرد. 

در شهرهایی مانند نیویورک بیشتر شهروندان خودروی شخصی ندارند و پیاده رفت و آمد می کنند ، و علاوه براین سگ‌ها اجازه ندارند همه جا وارد شوند که همین مسئله رفت و آمد با سگ‌ها را کمی مشکل می‌کند. به همبن دلیل صاحب یک سگ یا باید حیوان خانگی خود را بیرون از مکان مورد نطر با زنجیر ببندد و امیدوار باشد کسی آن را ندزدد و یا سگ خود را در خانه بگذارد.

Dog Parker وسیله امنی برای مستقر شدن سگ ‌های خانگی است و زمانی که با اپلیکیشن به خصوص خود مرتبط باشد به اینترنت متصل می‌شود که از این طریق صاحب سگ می‌تواند سگ خود را وب‌کم مشاهده کند و یا قفل حرکتی دستگاه را باز و بسته کند. این دستگاه همچنینن به سیستم تهویه مکانیزه و کنترل‌گر درجه هوای داخلی است..

شخص می تواند با  کمک از Dog Parker، جای حیوان را از قبل مقابل یک کافی شاپ ، رستوران  فروشگاه  تعیین کند و علاوه بر رسیدن به کارهای روزمره ، سگ خود را نیز تنها در خانه رها نکند. داخل کابین دستگاه، حیوان جای کافی برای استراحت دارد و علاوه بر این صاحب سگ هم دیگر نگران امنیت حیوان عزیز خود نیست.

البته این محصول فعلا در مرحله بتا قرار دارد و فقط در 9 نقطه از بروکلین به صورت آزمایشی نصب شده است که قرار است تا اخر این هفته به تعداد صد عدد برسد.

صاحبان سگ می‌توانند با  پرداخت 25 دلار سالیانه ، مشتری ثابت این دستگاه باشند و یا با پرداخت 0.20 دلار در ازای هر دقیقه از این وسیله برای کوتاه مدت بهره ببرند.

پارکینگ مخصوص سگ
جای سگ
محل نگهداری سگ
پارگینگ سگ
آی تی ایران
پارکینگ‌های پیشرفته مخصوص سگ ها

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *